Psychotesty

Wymogi, jakie musi spełnić przyszły kierowca jasno określają przepisy. Najistotniejszą kwestię stanowią wymogi dotyczące sprawności fizycznej oraz psychicznej kandydata na kierowcę.  Badania psychologiczne, mają na celu ustalenie istnienia lub braku przeciwskazań psychologicznych do kierowania pojazdami.

Badania psychologiczne wpływają na zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, przez co są niezwykle ważne. Ustawa o kierujących pojazdami jasno precyzuje osoby, które muszą poddać się badaniu psychologicznemu. Są to nie tylko osoby ubiegające się o poszczególne kategorie prawa jazdy, ale również osoby, które w przeszłości prowadziły auto pod wpływem alkoholu, osoby, które przekroczyły dopuszczalną liczbę punktów karnych jak również osoby, u których podczas badania lekarskiego zauważono istnienie przeszkód psychologicznych.

Badania psychologiczne w Pracowni Psychologicznej "Refleks" to czysta przyjemność. Decydując się na skorzystanie z naszych usług pamiętaj, że badanie to nie egzamin. Dbamy o Twój komfort, zapewniając miłą i spokojną atmosferę.

Badania psychologiczne w naszej pracowni, to gwarancja starannie wykonanego badania oraz dokładnego omówienia wyników.

Zapraszamy do poznania naszej oferty i skorzystania z usług.