Gabinet Psychologiczno-Terapeutyczny

 

Zapraszamy osoby potrzebujące pomocy psychologicznej na konsultacje psychologiczne / psychoterapię / pomoc w sytuacjach kryzysowych.

Konsultacje prowadzone są przez mgr Annę Wolską oraz mgr Monikę Walasek.

Anna Wolska ukończyła psychologię na SWPS Uniwersytecie Humanistycznym w Warszawie. TSR ukończyła w Laboratorium Edukacji  i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Lublinie pod okiem Ewy Majchrowskiej. Uczestniczka licznych warsztatów psychologicznych między innymi z „ Podstaw diagnostyki w psychiatrii z elementami terapii”, „Interwencji kryzysowej. Profesjonalna pomoc psychologiczna po wydarzeniach traumatycznych : przemoc, wypadek, strata, żałoba”, "TSR w obliczu Lęku", "Terapia Ręki szkolenie I oraz II stopnia".

Od 2019 r w trakcie certyfikacji na Psychoterapeutę Poznawczo-Behawioralnego w Centrum Terapii Poznawczej i Schematu INTEREGO ( ośrodek rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), które jest członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT)).

https://www.facebook.com/psycholog.awolska

Monika Walasek ukończyła psychologię ze specjalnością psychologia kliniczna i neuropsychologia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Jest certyfikowanym asystentem terapeuty zajmującego się problemami seksualnymi. Uczestniczka warsztatów psychologicznych, m.in.: "Interwencja kryzysowa. Profesjonalna pomoc psychologiczna po wydarzeniach traumatycznych: przemoc, wypadek, strata, żałoba", "Diagnoza i pomoc psychologiczna osobom z depresją i obniżeniem nastroju", "Interwencja kryzysowa – jak pracować z osobą, którą dotknęła nagła tragedia? Szkolenie dla psychologów i psychoterapeutów", "Przezwyciężanie objawów depresyjnych z wykorzystaniem technik CBT i RTZ".

Prezentowała poster na XXII Kongresie Polskiego Towarzystwa Neuropsychologicznego, pt. "Neuropsychologia w medycynie - medycyna w neuropsychologii", której organizatorem była Katedra Psychologii Klinicznej i Neuropsychologii UMCS w Lublinie.

Dodatkowo pracujemy z dziećmi i rodzicami w oparciu o Metodę KIDS' SKILLS- Dam radę!

 

Konsultacje umawiane po uprzednim kontakcie telefonicznym.