Gabinet Psychologiczny

 

Zapraszamy osoby potrzebujące pomocy psychologicznej na konsultacje psychologiczne prowadzone w ramach Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu (TSR).

Jest to terapia krótkoterminowa polegająca na dochodzeniu do celu (rozwiązywaniu trudnej sytuacji) poprzez wyszukiwanie i uświadamianie klientowi jego możliwości i mocnych stron.   W terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach unika się wracania do przeszłości, większość uwagi kierując na teraźniejszość i przyszłość.

Konsultacje prowadzone są przez mgr Annę Wolską, która ukończyła psychologię na SWPS Uniwersytecie Humanistycznym w Warszawie. TSR ukończyła w Laboratorium Edukacji  i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Lublinie pod okiem Ewy Majchrowskiej. Uczestniczka licznych warsztatów psychologicznych między innymi z „ Podstaw diagnostyki w psychiatrii z elementami terapii”, „Interwencji kryzysowej. Profesjonalna pomoc psychologiczna po wydarzeniach traumatycznych : przemoc, wypadek, strata, żałoba”, "TSR w obliczu Lęku", "Terapia Ręki szkolenie I oraz II stopnia".

Dodatkowo pracujemy z dziećmi i rodzicami w oparciu o Metodę KIDS' SKILLS- Dam radę!

 

Konsultacje umawiane po uprzednim kontakcie telefonicznym.